Team

Maak kennis met ons team van 9 medewerkers.

Peter Serru

 Directeur
 peter.serru@guidea.be

Nina Van Hecke

 Adviseur Praktische Organisatie
 nina.vanhecke@guidea.be

Charlotte D'heedene

 Adviseur Marketing en Communicatie
 charlotte.dheedene@guidea.be

Sofie Strubbe

 Adviseur Sociaal-Juridisch en HR
 sofie.strubbe@guidea.be

Annemie D'haeninck

 Hoofd Onderzoek
 annemie.dhaeninck@guidea.be

Lander Verfaillie

 Onderzoeker
 lander.verfaillie@guidea.be

Annabelle Casier

 Onderzoeker
 annabelle.casier@guidea.be

Steven Vanneste

 Onderzoeker
 steven.vanneste@guidea.be

Sophie Emmery

 Administratief Medewerker
 sophie.emmery@guidea.be